Історія

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ…. 

        В казковому лісі народилося маленьке совенятко… Мрійливе, добре… не схоже на інших ні поведінкою, ні кольором… Багато читало, навчалось, цікавилось всім…  Часто його запитували: «Чому б тобі не перефарбувати своє пір’я і стати таким, як інші?»  Але совеня пишалося тим, що вирізняється з-поміж інших… Справою його життя стало зробити світ довкола нього кращим,  добрішим,  яскравішим… 

 

 

 

                                       А ТЕПЕР СЕРЙОЗНІШЕ:

           Ми почали роботу як інтелект-центр "Біла Сова", на той момент у нас було всього декілька груп.

Сьогодні у нас 7 викладачів-лінгвістів, що пройшли серйозний відбір, наша назва змінилася на інтелект-центр NEXT (new excellent teaching) відгукуючись на потреби майбутнього покоління.

          Передумовою відкриття нашого інтелект-центра став більш ніж 14-річний досвід роботи як у державних так і в приватних закладах освіти та протест проти недосконалості підходів до вивчення мови. Ми вимогливі до себе, постійно вдосконалюємося. Наші методичні напрацювання отримали серйозну підтримку на кафедрах іноземної мови, а наші прийоми стали темами курсових робіт студентів. Тісно взаємодіючи з українською діаспорою в англомовних країнах ми отримали важливі практичні поради,щодо втілення наших проектів в життя.

         Сьогодні наше навчання базується на посібниках, що є базовими для підготовки до складання міжнародних іспитів і ми пишаємось якістю знань наших учнів,адже серед них переможці шкільних та міських олімпіад, переможець програми FLEX, студенти,що успішно склали міжнародні іспити, працюють та навчаються в США.

         В умовах жорсткої конкуренції ми пишаємось тим, що майже всі наші учні прийшли за рекомендацією тих, хто уже відвідує наші заняття.