Вікторія Олександрівна

  

ДИРЕКТОР ( founder and CEO )

Освіта: Вища педагогічна, вища юридична, н/з медична.

      Досвід педагогічної діяльності здобувала в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького державного аграрного університету(викладач іноземної мови, голова циклової комісії іноземних мов , куратор груп ), після вступу до аспірантури продовжувала викладати іноземну мову   в приватному закладі, працювала перекладачем у міжнародних компаніях.

Про мене

Наталія Анатоліївна

Заступник директора( Executive )

Освіта: Закінчила факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені М.Коцюбинського (за фахом — вчитель англійської мови, німецької мови та зарубіжної літератури).

Коло наукових інтересів: Працюю над написанням дисертації, тема наукового дослідження “Особливості формування самостійної пізнавальної діяльності студентів”, маю наукові статті у фахових виданнях та виступи з доповідями на науково-практичних конференціях.

Вивчаю інноваційні  прийоми та методи викладання іноземних мов.

Захоплення: все, що пов’язане з рукоділлям, гра на фортепіано, нутріцевтика  та косметологія.

Про мене

Анастасія Олександрівна

Освіта: Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж, філологія (англійська, німецька).
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова. Викладач англійської мови та літератури.

Наукові інтереси: мнемоніка, ейдетика, історія мови.

Про себе:

         Ученицею у школі, студенткою у коледжі та університеті я зустрілась із багатьма вчителями. Більшість я вже і не згадаю – ні їх імен, ні дисциплін, що вони викладали. Інших забути неможливо. Проходячи безліч педагогічних практик у різних школах я зрозуміла одне – вчителів, які запам'ятовуються, можна поділити на два типи. Перший – це ті, ким боїшся стати. Другий – на кого хочеться бути хоч трохи схожим.

Про мене

Тетяна Василівна

Освіта: вища педагогічна.

Свій педагогічний досвід здобула в Барському педагогічному коледжі , після якого продовжила навчання в Глухівському педагогічному університеті і отримала диплом за фахом « Вчитель початкових  класів та вихователь дитячого садка», додаткова спеціальність « Вихователь логопедичних  груп».

Майже 15 років працюю вчителем у початковій та середній школі,  пройшла атестацію та отримала І категорію. Укомплектувала посібник « Екологічний калейдоскоп» - екологічні ігри та вправи для початкової школи.

 Методична проблема над якою працюю: « Виховання всебічно розвиненої особистості дитини у творчій діяльності». Приділяю увагу розвитку самостійності дітей.

Детальніше...

Віта Михайлівна

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, вчитель англійської мови, німецької мови та зарубіжної літератури.

Наукові інтереси: цікавлюсь новими методами та прийомами викладання іноземних мов, зокрема комунікативним підходом, а також літературою постмодернізму.

Чому я стала вчителем?

В старших класах просто обожнювала іноземні мови, 

Детальніше...

Наталія Петрівна

Освіта: вища, закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені М.Коцюбинського та здобула кваліфікацію викладача англійської мови і зарубіжної літератури

          З дитинства захоплювалась вивченням англійської мови і з вдячністю згадую своїх шкільних вчителів, які майстерно підтримали це захоплення і зацікавили мене в подальшому її вивченні. В школі я вперше спробувала свої сили як вчитель, коли мій класний керівник звернувся до  мене з проханням

Детальніше...

Аліна Юріївна

Освіта: Вінницький Національний Технічний Університет.


Про себе: Ще з дитинства я захоплювалась танцями. У 8 років мати віддала до танцювальної студії  у Могилів-
Подільському (рідному місті), де я займалась 3 роки стилем диско, саме в цій студії в мені  прокинулась любов до танцю, тут були здійснені мої "перші кроки", здобуті перші перемоги. Далі я продовжила своє навчання у іншого тренера і почала практикувати такий стиль танцю як джаз-фанк.

Детальніше...