Вікторія Олександрівна

  

ДИРЕКТОР ( founder and CEO )

Освіта: Вища педагогічна, вища юридична, н/з медична.

      Досвід педагогічної діяльності здобувала в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького державного аграрного університету(викладач іноземної мови, голова циклової комісії іноземних мов , куратор груп ), після вступу до аспірантури продовжувала викладати іноземну мову   в приватному закладі, працювала перекладачем у міжнародних компаніях.

 

        Наукові інтереси:  Працюю над дисертаційним дослідженням на здобуття ступеня кандидата філологічних наук «Функціонально-семантична категорія кумулятивності». Цікавлюсь методиками раннього розвитку дитини, когнітивною лінгвістикою.

       Захоплення: пишу книги для дітей, першими читачами яких неодмінно стануть мої учні.

       Мрію реалізуватися як письменниця, тому що відчуваю в собі потенціал.  Але головна моя мрія – виховувати прогресивну та освічену молодь, якою б пишалася країна. Як мама, хочу створити умови, для всебічного інтелектуального розвитку власної дитини і пишатися нашими маленькими геніями.

       Все велике,починається з чогось малого… Мріяти потрібно глобально - але не зраджуючи меті,  впевнено крокувати до неї. Успіх  - це важка праця!

       Я хочу, щоб наш заклад став теплим початком ваших великих звершень!

 

Чому я стала вчителем?

     Як би не дивно це прозвучало зараз, я ніколи не прагнула стати вчителем. Більше того - я навіть екстерном закінчила 10-11 клас, та навчалась в медучилищі, сподіваючись продовжити навчання в медичному університеті. Спроба вступу до педагогічного університету після закінчення першого курсу улюбленого, на той час, медичного коледжу була для мене випробовуванням своїх сил - наскільки добре я знаю іноземну мову, адже я нічого не втрачаю, якщо не наберу прохідний бал - продовжу навчання в коледжі. Спроба була вдалою, і так, я сама до кінця не усвідомлюючи цього, стала студенткою педагогічного університету.

     Оглядаючись назад, я можу сказати лише одне - то була моя доля, яка повернула моє життя в правильне русло. Нічого не трапляється в житті випадково, життя нам дає безліч підказок, і лише зробивши правильні висновки, ми досягнемо успіху. На цьому шляху я знайшла вірних друзів, а неодноразові маленькі і великі перемоги підтверджували, що я на своєму місці. Коли в мене народився син, світ засяяв іншими фарбами і мені хотілося створити  заклад, де б кожен почувався як удома, де б нас зустрічали з усмішкою, де б душа  кожної людини наповнювалась  теплом.

    

   

Сподіваюсь, ми станемо підтримкою і опорою для наших учнів,

КРИЛАМИ ЇХНЬОГО УСПІХУ!