Студенти та дорослі

        Студенти та дорослі - це особлива категорія слухачів, адже для них знання іноземної мови є визначальним. Часто вони стоять на роздоріжжі і саме незнання або недосконале знання іноземної мови стримує їх від впевнених кроків уперед  до омріяної професії чи стажування за кордоном.

       Сьогодні знання іноземної мови часто стає вирішальним на співбесідах і навіть зазначається у вимогах до працівників. Якщо раніше  вистачало  елементарного  рівня, щоб справити приємне враження на роботодавця, то сьогодні базовими знаннями нікого не здивуєш. Конкуренція на ринку праці шалена, тому саме високий рівень володіння іноземною мовою може стати вирішальним у вашій кар’єрі.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ:

- Курс «From zero to hero»-розрахований для тих,хто починає вивчення мови з самого початку(підручник «Face to face»,Cambridge University Press)

- Поглиблене вивчення іноземної мови за посібниками провідних видавництв з можливістю складання міжнародних іспитів(Preliminary (PET),First (FCE),Advanced (CAE),Proficiency (CPE), IELTS, IELTS Life Skills);

Бізнес курс розраховано на дорослих людей з чіткою мотивацією та можливістю складання іспитів:

·         ESOL Skills for Life (SfL) - UK Only

·         Business Certificates (BEC)

·         Business Preliminary (BEC Preliminary)

·         Business Vantage (BEC Vantage)

Business Higher (BEC Higher)

- Спілкування з носіями мови;

  - Кінозал «Cookie-Movie»  з подальшим обговоренням фільмів іноземною мовою .

 

    Студентів та дорослих часто цікавить:

 

     - На що спрямоване навчання більше-граматику чи розмовну мову? 

      Відповідаємо:

Говоріння без знання граматики – це набір слів типу: «Мій руки велетенський боліти» замість «Моя рука дуже болить» чи  «Вона пішов всередину школи завтра» замість  «Вона піде до школи завтра». І уже немає значення наскільки  фонетично правильно Ви вимовляєте кожен звук, одразу видно ,що у Вас є проблеми з мовою.

Ідеальною формулою успішного заняття ми вважаємо: 25% граматики (сюди відносимо і письмові навички, що найкраще розвиваються під час самостійного виконання граматичних  вправ),

55 % говоріння (сюди відносимо і ситуативні діалоги, і лексичні вправи і читання, ази фонетики), 20% - сприймання (прослуховування аудіо та перегляд відео мовою,що вивчається).

     -  Скільки студентів в групі?

Відповідаємо:

Кількість студентів в групі залежить від завдань курсу і рівня слухачів та може варіюватись від 2-3 до 9.

- Чи даєте ви гарантії, що я  буду вільно спілкуватись?

Відповідаємо:

Так, якщо ви гарантуєте нам працювати не менше 20 годин на тиждень  впродовж 5 років як це робили ми, коли вивчали мову в університетах.

Але те, що у вас зникне мовний бар’єр і ви зможете вільно почуватись в різних життєвих ситуаціях іншомовного середовища і відчуєте впевненість в собі уже за 6-8 місяців наполегливого навчання за нашою програмою-гарантуємо одразу!

- Чи є у вас групи без домашніх завдань, адже ми зайняті на роботі?

Відповідаємо:

 

           НЕ ВІРТЕ! Жодних чудодійних методик, коли нічого робити не треба, а знання самі осідають в голові не існує. Є варіант методик  мимовільного запам’ятовування, але він дієвий за умови витрачання на прослуховування аудіо та перегляду відео не менше 1-2 годин на день і є супутнім до основного вивчення мови. Так що, якщо Ви вже вирішили вивчати мову і є вмотивованими у своєму рішенні, знайдіть час  і на виконання домашніх завдань. Ми завжди працюємо над тим, щоб підготовка до занять була для Вас альтернативою пізнавального відпочинку!