Успіхи

       

     Програма майбутніх лідерів (FLEX) це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Програма надає можливість українським студентам навчатися в американській школі і жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

 Медик Максим

 Успішно пройшов всі випробовувальні етапи програми FLEX та здійснив свою мрію-жити та навчатись в США!

 

Ткачук Наталія, Випускниця ЗОШ №18 , ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ.

Слухачка курсу «ЗНО»

 

 За підсумками тестів вступила до Київського національного авіаційного університету. Пройшла на бюджет всюди, куди подавала заяви: у Вінницький Торгівельний університет, Київський національний торгівельний університет, Київський педагогічний університет ім.Грінченка та Київський  Національний університет ім.Т.Шевченка.

 

 

Факультативи

Вихідні з NEXT

   

Вихідні - це відпочинок. А що може бути кращим за корисний та приємний відпочинок!

Отже, з 10:00  ранку ми раді вітати Вас в розмовному клубі англійської мови.

 

 

 

 

Культура Країн Світу.

   Що може бути цікавішим!

Отже, вивчаємо її разом! Звертаємо увагу на оголошення розвішані в класах, читаємо цікаві факти про країну, місяць якої триває, вітаємось та прощаємось виключно цією мовою (якщо місяць Італії - італійською, якщо місяць Китаю - китайською тощо). Запам’ятовуємо рахунок до 10, основні фрази, цікаву інформацію про культурний спадок країни і беремо участь в вікторині! Співаємо караоке-пісні та отримуємо призи!

 

 

Творча майстерня

Що може бути приємнішим за створення краси своїми руками?

Ми розфарбуємо ваше дозвілля яскравими фарбами!

    Ми пропонуємо:

- декупаж

- виготовлення різдвяних прикрас (ялинки, ангели, віночки на двері)

- виготовлення підсвічників

- декоративні дерева

- орігамі

- бісероплетіння

 

 

 

Історія

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ…. 

        В казковому лісі народилося маленьке совенятко… Мрійливе, добре… не схоже на інших ні поведінкою, ні кольором… Багато читало, навчалось, цікавилось всім…  Часто його запитували: «Чому б тобі не перефарбувати своє пір’я і стати таким, як інші?»  Але совеня пишалося тим, що вирізняється з-поміж інших… Справою його життя стало зробити світ довкола нього кращим,  добрішим,  яскравішим… 

 

 

 

                                       А ТЕПЕР СЕРЙОЗНІШЕ:

           Ми почали роботу як інтелект-центр "Біла Сова", на той момент у нас було всього декілька груп.

Сьогодні у нас 7 викладачів-лінгвістів, що пройшли серйозний відбір, наша назва змінилася на інтелект-центр NEXT (new excellent teaching) відгукуючись на потреби майбутнього покоління.

          Передумовою відкриття нашого інтелект-центра став більш ніж 14-річний досвід роботи як у державних так і в приватних закладах освіти та протест проти недосконалості підходів до вивчення мови. Ми вимогливі до себе, постійно вдосконалюємося. Наші методичні напрацювання отримали серйозну підтримку на кафедрах іноземної мови, а наші прийоми стали темами курсових робіт студентів. Тісно взаємодіючи з українською діаспорою в англомовних країнах ми отримали важливі практичні поради,щодо втілення наших проектів в життя.

         Сьогодні наше навчання базується на посібниках, що є базовими для підготовки до складання міжнародних іспитів і ми пишаємось якістю знань наших учнів,адже серед них переможці шкільних та міських олімпіад, переможець програми FLEX, студенти,що успішно склали міжнародні іспити, працюють та навчаються в США.

         В умовах жорсткої конкуренції ми пишаємось тим, що майже всі наші учні прийшли за рекомендацією тих, хто уже відвідує наші заняття.