Про нас

 

         Що таке NEXT? 

      Дивлячись як підійти до перекладу цього слова… Звичайно у всіх є google translator  і всі зразу ж можуть знайти переклад майбутній, наступний, найближчий… і т.д. Тут уже кожен сам вирішує для себе, що для нього наш інтелект - центр. Для нас - це новий рівень розвитку, який ототожнюється не тільки з новими посібниками і розмаїттям навчальних програм, а й новими потребами, які ставить  перед нами час, в якому ми живемо… Є чудовий вислів: якщо ти стоїш на місці - ти робиш крок назад! Отже, треба завжди бути на крок попереду, відчувати, що потрібно для того, щоб ваш успіх не забарився. 

      Повернемося до назви. NEXT- це New EXcellent Teaching (нове неперевершене навчання), нове - бо відповідає найсучаснішим потребам і містить всі елементи інновацій в сучасній методиці викладання,неперевершене - ну,  тут зайві будь-які слова… адже успіх кожного з наших учнів став для нас справою життя, і ми докладаємо максимум зусиль, щоб ви ніколи не пожалкували, що стали частинкою нашої душі. Ми хочемо змінюватися і ставати кращими для вас… NEXT - це майбутнє, що ототожнюється з новим поколінням, яке постійно прагне змін на краще. Адже попереду в нас – дорога, яка веде до успіху!

      Чому не просто мовні курси, клуб? Навіщо ускладнювати?

      Ну скажіть будь-ласка, майбутні і теперішні педагоги…  Хіба не вчили нас в наших рідних ВУЗах, що навчання - це не просто викладання матеріалу, адже кожен урок повинен не лише навчати, а й виховувати та розвивати! Як часто в школах і тих самих ВУЗах, в яких нас цьому вчили забувають про це, або сприймають ці слова занадто буквально. Ми не ставимо двійок за поведінку і не примушуємо вивчати напам’ять енциклопедію юних ерудитів. Ми просто вигідно вирізняємось тим, що наші заняття побудовані на пізнавальних текстах і відео іноземною мовою, кожен місяць присвячуємо чомусь надзвичайно цікавому (наприклад, «Місяць визначних місць світу», «Місяць культури Китаю»). Принаймні наші учні НІКОЛИ не скажуть, що столиця США це Нью-Йорк, а Британія розташована на американських островах. Ми хочемо, щоб кожен вів зошит цікавих  і пізнавальних фактів, де записував лише найцікавіше. По суботах у нас кінозал і факультативи, а також вікторини і цікаві свята. Ну які курси турбуються про Вас настільки різнопланово? - ЖОДНІ.