Хореографія

Хореографічна студія

NEXT DANCE

Стилі для дітей та дорослих:

Дитяча хореографія (4-8 років)

Суть: Розвиток фізичних даних у дітей, гнучкості та музичного слуху. Даються основи хореографії: елементи класичного танцю та сучасної хореографії.  Присутні елементи дитячої танцювальної терапії. На наших уроках діти кожного разу обирають та грають певну роль, що дозволяє розкрити артистизм та побороти страх виступу перед іншими людьми, невпевненість у собі та інші комплекси.
Зовнішній вигляд: Дівчата (боді купальник + легінси/колготи+ балетки/шкарпетки), для дівчат і для хлопців (футболка, що не задирається під час руху+цупкі легінси / спортивні штани + балетки або шкарпетки). Кольори бажано темні.

Контемпорарі (9 років – дорослі будь якого віку)

Суть: Це сучасний стилізований класичний танець (балет) тільки без пуантів, який часто виконують босоніж. Цей стиль допомагає пізнати своє тіло краще та навчитись імпровізації, різноманітним дихальним та хореографічним технікам.  Краще один раз спробувати, ніж сто разів почути.
Зовнішній вигляд: футболка/кофта, легінси/спортивні штани, босоніж/шкарпетки.

Джаз-модерн (9 років-дорослі будь якого віку)

Суть: Як і контемпорарі є різновидом стилізованого класичного танцю, що об’єднується із джазом (який бере початок із соціального танцю). Цей стиль вирізняється жорсткими ритмами, емоційністю. Заняття розвивають гнучкість, музичність, пластичність та вміння володіти своїм тілом. Джаз-модерн та контемпорарі, у нас в основному поєднуються для однієї групи (немає окремо контемпорарі чи джаз-модерн груп), матеріал дається у порівнянні.
Зовнішній вигляд: футболка/кофта, легінси/спортивні штани, босоніж/шкарпетки.

Hip-hop (6 років – дорослі будь якого віку)

Суть: Хіп-хоп це цілий культурний пласт, що об’єднує у собі різні види мистецтва.  Хіп-хоп хореографія тісно пов’язана з однойменним стилем музики та є досить агресивною. Найчастіше такий стиль танцю обирають для себе хлопці, адже він дозволяє гарно підкачати м’язи та танцювати у своє задоволення.
Зовнішній вигляд: спортивні штани, вільна футболка, кросівки (взуття, яке використовується у танцювальному залі, не можна вдягати на вулицю) .

Джаз Фанк (6 років – дорослі будь якого віку)

Суть: Манірний сучасний стиль хореографії у якому дівчата можуть танцювати жорстко, а хлопці плавно та м’яко, це поєднання виглядає еклектично, але гармонійно.
Зовнішній вигляд: спортивні штани, вільна футболка, кросівки (взуття, яке використовується у танцювальному залі, не можна вдягати на вулицю).

Денсхол

Суть: Ця хореографія бере свій початок у ямайських танцях, що характеризуються м’яким і вільним володінням тіла та різноманітними техніками виконання рухів стегнами та корпусом.
Зовнішній вигляд: футболки/топи, стрейчеві шорти/спортивні штани/легінси, кросівки (взуття, яке використовується у танцювальному залі, не можна вдягати на вулицю) .

K-Pop Dance Cover ( мінімального чи максимального віку – немає).

Суть: K-Pop це південнокорейський музикальний та танцювальний стиль, що зараз дуже популярний у всьому світі, завдяки мережі інтернет. Вперше у Вінниці ми збираємо кавер команду, з якою ми будемо знімати танцювальні відео та поширювати їх у інтернеті, брати участь у тематичних фестивалях.
Зовнішній вигляд: спортивні штани або легінси, футболка/топ, кросівки (взуття, яке використовується у танцювальному залі, не можна вдягати на вулицю) .

Стилі для дорослих 

Боді балет ідеальний варіант для тих, хто мріяв бути балериною =). Тут поєднується балет (без пуантів) та фітнес. Два заняття на тиждень дозволяють досить швидко підтягнути всі м’язи тіла та здобути танцювальну пластику.

Стретчинг –  або іншими словами розтяжка, дозволяє підвищити тонус м’язів та здобути гнучкість без болю та травм.

Для підтримки гарної фізичної форми ідеальним є відвідування і боді балету, і стретчингу. Особливо корисним є для людей, що мають сидячу роботу.
Але стретчинг має ряд протипоказань: травми та захворювання суглобів та кісток, артрити, остеопороз, гострий тромбоз, гіпертонія, грижі.

 

Підготовка весільного танцю включає у себе допомогу у виборі музичного супроводу, постановку хореографії.