Аліна Вікторівна

Освіта: ВДПУ ім.М.Коцюбинського ( вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури).

Наукові інтереси: психологія, соціологія та методика викладання іноземних мов.

Захоплення: моє головне захоплення – вокал. Я любила співати з дитинства, вивчала пісні улюблених виконавців і коли нікого не було поруч – співала.

Я і ще 2 дівчаток, будучи малими, організували музичну "групу" і запрошували родичів та друзів на концерти, які я до цих пір згадую з посмішкою. Крім того, в молодшій школі я співала в шкільному хорі, а пізніше в церковному хорі. Незважаючи на любов до музики, в той час я сприймала її як хобі і тому почала займатися танцями

Також в мене є ще одне захоплення - кулінарія. Я просто обожнюю готувати і отримую від цього величезне задоволення, особливо, коли готую для рідних.

Чому стала вчителем? Я сама не можу дати точної відповіді на це запитання, оскільки до 9 класу я мріяла стати юристом. Проте, чим менше часу залишалось до вступу, тим більше я розуміла, що все ж таки ця професія не для жінки і обрала професію вчителя.  Саме в педагогічному університеті я зустріла чудових викладачів, пройшла педагогічну практику, реалізовувала свій творчий та педагогічний потенціал, використовуючи принципи і методи роботи з учнями, які я перейняла від своїх улюблених вчителів. Також я побачила роботу вчителя "зсередини" – зі всіма її перевагами та недоліками, зрозуміла над чим мені треба працювати.

 

         Робота вчителя – важка щоденна праця над собою, але вона варта витраченого часу та зусиль. Я щиро сподіваюсь, що стану вчителем, якого учні будуть згадувати з теплом навіть через багато років.