Аліна Юріївна

Освіта: Вінницький Національний Технічний Університет.


Про себе: Ще з дитинства я захоплювалась танцями. У 8 років мати віддала до танцювальної студії  у Могилів-
Подільському (рідному місті), де я займалась 3 роки стилем диско, саме в цій студії в мені  прокинулась любов до танцю, тут були здійснені мої "перші кроки", здобуті перші перемоги. Далі я продовжила своє навчання у іншого тренера і почала практикувати такий стиль танцю як джаз-фанк.

Мені дуже сподобалось і я зрозуміла, що хочу навчитися мови саме цього виду танцю. У 17 років я переїхала у Вінницю і вступила в Технічний Університет.

 

Будучи студенткою, я продовжила танцювати та  покращувати свої здібності, опанувала хіп-хоп. Мені запропонували викладати у новій студії Вінниці і я стала хорегорафом по джаз-фанку. Вже через рік ми з моїми дівчатами  зайняли 1 місце у Вінниці, потім у Львові. Також нас запрошували виступити з номером на різних святкових заходах. Ще було дуже цікаво давати маленьким діткам майстер-класи, це були надзвичайні емоції. Невдовзі, почала опановувати денсхол,  хореографію і стала навчати своїх учнів різних стилів. Ось так маленьке захоплення стало великою частиною мого життя.

         Дуже  рада, що буду працювати у школі "Next". Це школа, яка спрямована  не тільки на вивчення іноземної мови, а ще й дає можливість розвинути творчий потенціал.