Наталія Петрівна

Освіта: вища, закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені М.Коцюбинського та здобула кваліфікацію викладача англійської мови і зарубіжної літератури

          З дитинства захоплювалась вивченням англійської мови і з вдячністю згадую своїх шкільних вчителів, які майстерно підтримали це захоплення і зацікавили мене в подальшому її вивченні. В школі я вперше спробувала свої сили як вчитель, коли мій класний керівник звернувся до  мене з проханням

замінити  хворого вчителя англійської мови у початковому класі. Саме тоді я зрозуміла, що педагогічна діяльність це моє покликання. І вже з 2004 року працювала викладачем англійської мови Технологічно-промисловому коледжі ВНАУ і мала досвід вчителя початкових класів школи - гімназії 23.

 

Світ моїх захоплень та інтересів:

Один китайський філософ сказав: “Якщо у людини немає жодного справжнього захоплення, він подібний ідолу, який стоїть там, де його поставили”. І це дійсно, у житті є чимало цікавих захоплень. Я захоплююсь читанням, кулінарією, подорожами.

 

Моє життєве кредо : “Вік живи — вік учись”.   Тому для самовдосконалення мені подобається відвідувати різноманітні тренінги.