Віта Михайлівна

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, вчитель англійської мови, німецької мови та зарубіжної літератури.

Наукові інтереси: цікавлюсь новими методами та прийомами викладання іноземних мов, зокрема комунікативним підходом, а також літературою постмодернізму.

Чому я стала вчителем?

В старших класах просто обожнювала іноземні мови, 

це було своєрідним хобі, яке приносило задоволення і лише згодом, коли настав час обирати майбутню професію, я зрозуміла, що хотіла б пов’язати з цим своє життя. Насправді ніколи не думала, що мене зацікавить педагогічна діяльність, але коли спробувала, то побачила, що це дійсно моє. Викладання – це своєрідне мистецтво, гра, а учень – як глядач у театрі. Важливо пробудити в його очах інтерес, зацікавленість, показати, що це не щось космічне і нереальне – іноземні мови – це посильно, реально і доступно. Отримую неймовірне задоволення, коли бачу цікавість до своїх уроків,а головне – результат своїх учнів. 

         Я рада працювати в місці, де застосовують прогресивні та інноваційні засоби навчання, панує затишна та дружня атмосфера, є можливість розвиватись та удосконалюватись.