Тетяна Василівна

Освіта: вища педагогічна.

Свій педагогічний досвід здобула в Барському педагогічному коледжі , після якого продовжила навчання в Глухівському педагогічному університеті і отримала диплом за фахом « Вчитель початкових  класів та вихователь дитячого садка», додаткова спеціальність « Вихователь логопедичних  груп».

Майже 15 років працюю вчителем у початковій та середній школі,  пройшла атестацію та отримала І категорію. Укомплектувала посібник « Екологічний калейдоскоп» - екологічні ігри та вправи для початкової школи.

 Методична проблема над якою працюю: « Виховання всебічно розвиненої особистості дитини у творчій діяльності». Приділяю увагу розвитку самостійності дітей.

 

Про себе.

Діти – це моє життя. Я не уявляю себе без спілкування з маленькими  «чомучиками», адже ми дорослі  отримуємо масу позитивних емоцій саме від спілкування з маленькими жителями нашої Землі. Будучи ще дитиною, мріяла стати вчителем. Дякую Богові та долі , що моя мрія здійснилась і я можу свою любов та знання передавати дітям.

Багато часу я присвячую пошукам новітніх методик навчання дітей і намагаюсь ,щоб кожний наступний урок не був схожий на попередній.

 


Cannot Connect to Youtube Server  

Хобі: Маю прекрасне захоплення – це музика. Я є щорічним учасником районного фестивалю  «Проліски надії» у номінації «Вокал».