Анастасія Олександрівна

Освіта: Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж, філологія (англійська, німецька).
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова. Викладач англійської мови та літератури.

Наукові інтереси: мнемоніка, ейдетика, історія мови.

Про себе:

         Ученицею у школі, студенткою у коледжі та університеті я зустрілась із багатьма вчителями. Більшість я вже і не згадаю – ні їх імен, ні дисциплін, що вони викладали. Інших забути неможливо. Проходячи безліч педагогічних практик у різних школах я зрозуміла одне – вчителів, які запам'ятовуються, можна поділити на два типи. Перший – це ті, ким боїшся стати. Другий – на кого хочеться бути хоч трохи схожим.

 

Саме такі викладачі відкрили для мене просту істину. Всі ми люди та всі ми вчимося один у одного, а взаємоповага та просте бажання вислухати іншого допоможе навчатись у гармонії із внутрішнім світом кожного учня.

         Останні дослідження науковців довели, що наш мозок працює ефективніше, коли ми регулярно змінюємо вид діяльності, такий же підхід дозволяє якомога ширше та повніше охопити систему мови, полегшити вивчення нових слів та граматики. На наших уроках ми встигаємо не тільки почитати, освоїти нові слова, подивитися іншомовні відео, але й пограти у комунікативні ігри, що захоплюють кожного учасника з кожним уроком все більше, не зважаючи на вік учня. Творчість розкриває потенціал, робить процес навчання цікавішим, кожен відчуває на що він здатен та працює докладаючи максимум зусиль.

 

         Я надзвичайно рада бути частиною інтелект-центру 'NEXT', місця де кожен може не тільки опанувати мову у її сучасному вигляді, але й проводити час з максимальною користю для власного розвитку.